Atbalsts

Kāpēc ziedot Alfai?

Pirmkārt

Jūsu ziedojums tiek izmantots vienīgi, lai Alfa varētu notikt. Tas nodrošina administratīvās izmaksas, tulkojumus, printēšanas un publikācijas izmaksas, kursu materiālu sagatavošanu, kas ar Alfas biroja palīdzību tiek nodoti tālākizmantošanai kursos, grupās, draudzēs.

Otkārt

Alfas vīzija ir mērķēta uz vietējām draudzēm. Mēs esam, lai palīdzētu vietējām draudzēm augt un dotu tām labākos un mūsdienīgākos materiālus, ko ir ērti un patīkami lietot.

Treškārt

Alfa ir piemērota ikvienam. Aptuveni 27 miljoni cilvēku 169 pasaules valstīs ir izgājuši Alfa kursu. Tā ir bijusi lielisks palīgs iepazīstināt ar Dievu ne tikai baznīcā un draudzē, bet arī mājās, darbā, skolās, cietumos un kafejnīcās. Alfa ir piemērota visām konfesijām, neradot šķelšanos, bet gan vienotību.

Ceturtkārt

Alfa nes pārmaiņas. Mēs esam piedzīvojuši neticamas pārvērtības cilvēku dzīvēs, ģimenēs tikai pateicoties tam, ka cilvekiem ir bijusi iespēja dzirdēt par Dievu Alfa kursā.

Piektkārt

Jūsu ziedojums Alfai vienmēr iet tālāk par redzamo. 

Atbalsti Alfas darbu Latvijā

Ja vēlies praktiski atbalstīt Alfa kursu veicināšanas darbu Latvijā, tu vari ziedot vai arī, sazinoties ar biroju, noskaidrot kā vēl vari palīdzēt


Rekvizīti: 

Nosaukums
Fonds „Alfa Latvija“
Reģ. Nr. 
50008133411
Jurid. adrese  
Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
Banka
AS Swedbanka
Kods      
HABALV22
Konta Nr.    
LV04HABA0551023129789

 

JŪSU ZIEDOJUMI ALFAS MISIJAS ATBALSTAM TIEK LAIPNI GAIDĪTI!

 

 

 

PALDIES

Alfas kurss ir bezmaksas - pateicoties tādiem ziedotājiem kā Jūs!

Close
Alpha is an opportunity to explore life and the Christian faith, in a friendly, open and informal environment.
Try Alpha