Latvijas Alfas padomes mācītāju sveiciens

Kristus pārvērstas cilvēku un draudžu dzīves – to esam piedzīvojuši vairāk kā desmit gadu garumā vadot Alfa kursus Latvijā. Alfa kursu mēdz saukt par viss efektīvāko metodi, kādu šobrīd kristīgā baznīca saņēmusi, lai cilvēkiem dotu iespēju atklāt un piedzīvot kristīgās ticības būtību. 

Jēzus nekad neslēpās no cilvēkiem, Viņš bija starp cilvēkiem, Viņš iepazinās un deva iespēju iepazīt sevi. Tāpēc arī šī mājas lapa! Tā padara Alfa kursu pieejamu ikvienam cilvēkam. Vieniem tā dos iespēju atklāt Kristu, citiem iespēju iepazīstināt ar Viņu tos, kuri ir uzdrošinājusies doties ceļā, lai atbildētu savas sirds jautājumus.

Rinalds Grants, Rīgas Vecās Svētās Ģertrtrūdes luterāņu draudzes mācītājs


Alfa kurss ļauj paskatīties uz kristietību ar šodienas cilvēka acīm. Sadraudzība pie galda,lekcijas un diskusijas, jauni draugi un iespēja piedzīvot personīgu pieredzi attiecībās ar Dievu. 

Edgars Mažis, Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs


Alfa ir iespēja ikvienam izpētīt kristīgo ticību vienkāršā veidā desmit iknedēļas nodarbībās.
Tas arī kalpo kā atsvaidzināšanās kurss praktizējošiem katoļiem, kā arī tiem, kas zaudējuši savu ticību un vēlas izzināt savas domas par dzīvi un ticību. Kurss tiek rīkots tūkstošos katoļu draudžu visā pasaulē draudzes priesteru vai iepriekš izvēlētu draudzes locekļu vadībā.


Rihards Rasnacis, Siguldas draudzes priesteris
 

Pin Goog
Close
Alpha is an opportunity to explore life and the Christian faith, in a friendly, open and informal environment.
Try Alpha