Mans vislielākais piedzīvojums

Bear Grylls

Bet atrast vienkārši ticību, kas piepilda manu dzīvi? Man tas ir bijis vislielākais piedzīvojums.

Bēra Grilla vārdu pazīst miljoni. Viņš ir kļuvis par piedzīvojumu simbolu un pazīstamāko izdzīvošanas meistaru dabā. Bērs, bijušais Britu armijas Īpašā gaisa dienesta (SAS) rezervists, ir uzkāpis Everestā, vadījis četru vīru grupu, kas uzkāpa vienā no nepieejamākajām Antarktīdas virsotnēm, un vadījis grupu ekspedīcijā pāri Himalajiem.

Piedalījies ekstremālās ekspedīcijās un vadījis aizraujošus TV raidījumus, Bērs ir izmēģinājis Alfu, un dalās savā stāstā pasaulei, līdzi ar mums aicinot cilvēci izzināt kristīgo ticību.

Vai Filipīnu ielās, vai Ņujorkas bulvāros, ir labi atcerēties, ka mūsu katra dzīves ceļojums ir citādāks un pavisam personīgi īpašs.

Alfā mums ir privilēģija dzirdēt stāstus no visas pasaules un daži no tiem ir ievietoti šajā blogā. No Tekilas stāsta Londonā līdz Hosē Enrikes Gonzalesa stāstam Čīlē, šeit pat nepietiktu vietas visiem stāstiem par cerību, ticību un atklājumiem, ko esam dzirdējuši.

Bēra stāsts ir viens no miljoniem dažādu stāstu pat atklājumiem, pat iepriekš nezinot, kādas būs atbildes uz viņa lielajiem dzīves jautājumiem. Lai arī viņš dzīvi raksturo kā riskantu, bīstamu un nezināmu, šis ir viņa atklājums, ko viņš pats raksturo kā "vislielāko piedzīvojumu". Skaties Bēra stāstu:

Pin Goog
Close
Alpha is an opportunity to explore life and the Christian faith, in a friendly, open and informal environment.
Try Alpha