Kas ir Alfa?

 

Alfa ir interaktīvu nodarbību cikls, kas brīvā formā palīdz iepazīt kristīgās ticības pamatus. Bez spiediena. Bez saistībām. Bez maksas.

Alfa tiek rīkota baznīcās, bāros, kafejnīcās un mājās visā pasaulē. Parasti Alfā ir aptuveni desmit nodarbības un kursu vakars ietver maltīti, īsu lekciju un beidzas ar diskusiju, kur viesi iesaistās domu apmaiņā. Alfa patiešām ir ikvienam, kurš vēlas uzzināt. Lekcijas ir paredzētas, lai veicinātu diskusijas un palīdzētu iepazīt kristīgās ticības pamatus draudzīgā, godīgā un neformālā gaisotnē.Alfa tiek rīkota baznīcās, bāros, kafejnīcās un mājās visā pasaulē. Parasti Alfā ir aptuveni desmit nodarbības un kursu vakars ietver maltīti, īsu lekciju un beidzas ar diskusiju, kur viesi iesaistās domu apmaiņā. 

Alfa patiešām ir ikvienam, kurš vēlas uzzināt. Lekcijas ir paredzētas, lai veicinātu diskusijas un palīdzētu iepazīt kristīgās ticības pamatus draudzīgā, godīgā un neformālā gaisotnē.

Sausi fakti...

Alfa [Alpha] sākās kā ievads kristīgajā ticībā jauniem kristiešiem Svētās Trīsvienības Brompton [HTB] baznīcā Londonas centrā.

Kad mācītāja palīgs Nikijs Gambels [Nicky Gumbel] pārņēma Alfas vadīšanu HTB 1990.gadā, viņš pamanīja  kursa piemērotību tiem, kuri nepieskaita sevi kristiešiem. Alfa kļuva aizvien populārāka, un pēc pirmās apmācību konferences baznīcas vadītājiem 1993.gadā, sāka darboties citās baznīcās Lielbritānijā un visā pasaulē.

Alpha International ir labdarības organizācija, kas publicē un veicina Alfu pasaulē . Šodien tā pārrauga ne tikai Alfu, bet arī virkni saistīto kalpošanu, tostarp Attiecību Centru (Relationship Central), Pielūgsmes Centru (Worship Central), ka Viljama Vilberforsa Fondu (William Wilberforce Trust) , Dievs darbībā (God at Work) un Svētā Pāvila teoloģijas centru (St Paul's Theological Centre) .

Alfa šobrīd notiek 169 valstīs un 112 valodās.

Close
Alpha is an opportunity to explore life and the Christian faith, in a friendly, open and informal environment.
Try Alpha