Jāņa stāsts

GuntaAlfaTest copy.jpg

Kad manā dzīvē pienāca tas mirklis, kad sāku interesēties par to, kam šai dzīvē ir jēga un kas ir patiesība, Dievs man gan deva atbildes caur cilvēkiem, gan arī atbildēja ar Rakstiem caur Google, kā arī uzdeva jautājumus, lai, pats sev atbildot, es saprastu, kur es esmu un kurp es vēlos doties.

Viena no šādām atbildēm bija pants no Pāvila vēstulēm, par to, ka kristietis viens nav cīnītājs un vienam ir grūti dzīvot patiesībā un pieaugt ticībā. Es gan vēl nebiju kristietis, bet tas mani mudināja ātrāk uzzināt, kas ir draudze, ko tur dara un kā jūtās cilvēki, jo bez draudzes, diez vai, iepazīšu Dievu vairāk. Tad uzzināju par Alfa kursu, sapratu, ka tas ir labākais veids, kā varētu kaut ko vairāk uzzināt par Dievu un Viņa draudzi.

Pieteicos Alfa kursam Āgenskalna baptistu draudzē, jo biju dzirdējis atsauksmes par draudzi un mācītāju, kā arī ģeogrāfiski draudze atradās vietā starp darbu un mājām. Alfā mani izbrīnīja attiecības starp draudzes locekļiem, kuri kalpoja Alfā, kā arī tas, ar kādu mīlestību viņi kalpoja nepazīstamiem cilvēkiem, neko neprasīdami pretī. Tas man ļoti pietrūka tajā pasaulē, kurā tajā brīdī dzīvoju es.

Alfa kursā es redzēju un sapratu, ka cilvēkiem var būt ļoti dažādas attiecības ar Dievu, sapratu, ka es neko nezinu par pazemību un ļoti maz par mīlestību un pārējiem Gara augļiem. Alfa kursā katru nodarbību mācēja pasniegt tā, ka neviens jautājums neizklausījās muļķīgs vai nevietā. Apmeklētājiem nebija sajūta, ka viņi šeit neiederētos, jo nav draudzes locekļi.

Vispār man tajā laikā bija uzskats, ka latvietim, ja viņš ir kristietis, obligāti ir jābūt luterānim un vēl Alfas sākumā biju pārliecināts, ka kristīšos luterāņu draudzē, bet, Alfas kalpotāji un mācītājs atstāja savu iespaidu :) un nu jau piecus gadus esmu Āgenskalna baptistu Draudzes loceklis.

Pin Goog
Close
Alpha is an opportunity to explore life and the Christian faith, in a friendly, open and informal environment.
Try Alpha